Pakutavad sõidukid

Valikus enamike lisadega mugavad ja praktilised universaalid ning jõuline linnamaastur. Hinnad sisaldavad käibemaksu, liiklus- ja kaskokindlustust.
https://quidemautorent.ee/wp-content/uploads/2023/07/ajut-aven-sin-1280x576.png

Toyota Avensis

Ruumikas ja kõikide lisadega universaal. Panoraam-katuseluuk teeb salongi vajadusel valgus ja päikeseküllaseks. Automaatkäigukast on abiks ladusamaks igapäevaseks toimetamiseks linnaliikluses.

https://quidemautorent.ee/wp-content/uploads/2022/12/Kia-Sorento-4-2-1280x576.jpg

Kia Sorento

Mõnevõrra suurem ja kõrgem linnamaastur, kus on varustuses kõik vajalik ning lisaks piisavalt kõrgust ja mahutavust. Nelikvedu koos automaatkastiga teeb sõitmise lihtsaks ja mugavaks.

https://quidemautorent.ee/wp-content/uploads/2023/07/Skorda-Superb-4-1280x576.jpg

Škoda Superb

Väga ruumikas ja lihtsalt käsitletav universaal, mis on ühteaegu nii säästlik kui ka mugav liiklemiseks. Varustuses on peale automaatkäigukasti kõik vajalik lihtsaks ja mugavaks kulgemiseks. Ülimalt ruumikas ja säästlik universaal.

https://quidemautorent.ee/wp-content/uploads/2022/12/Toyota-Avensis-4-2-1280x576.jpg

Toyota Avensis

Mugav ja ruumikas universaal. Hea lisavarustuse ja säästliku mootoriga tänapäevane sõiduk, automaat käigukast teeb lihtsaks ja mõnusaks igapäevase liiklemise nii linnas kui maanteel. Kaasaegne paljude lisadega säästlik universaal.

https://quidemautorent.ee/wp-content/uploads/2023/07/Volkswagen-Passat-1-1280x576.jpg

Volkswagen Passat

Premium klassi sisustuse ja varustusega paljude lisadega universaal. Ruumikas, vaikne ja jõuline mootor nii lühikeste kui ka pikkade vahemaade läbimise nauditavaks, panoraam katuseluuk võimendab salongi avarust ja valgusküllasust. Preemium kvaliteeti pakkuv kaasaegne universaal